Welcome, Guest. Please login or register.

כתב נושא: אימל  (נקרא 1206 פעמים)

בת מלך19

• בנות
  • שותפים מלאים בפורום
  • הערכה: +0/-0
  • "על כל פשעים תכסה אהבה"
    • ראה פרופיל
אימל
« ב- : נובמבר 03, 2011, 09:24:00 AM »
בס"ד

שלום לכולם!

הבנתי שיש אפשרות כזו שכל הדואר שמגיע לאימל של "וואלה" יגיע לאימל של "גי'מל" משהו יודע איך עושים את זה?
נפטרתי מזמן מהאימל של וואלה אבל שולחים לי מהלימודים לפעמים אימלים לכתובת הזו ויהיה לי מאוד מסובך לשנות עכשיו כתובת דואר אצלם.

אני אשמח אם משהו יודע.
תודה רבה!!

%%
בורא עולם אומר לך:לעת עתה אף על פי שיש לך הרבה מה לתקן אני מרוצה ממך כמו שאתה..הרי אני אוהב אותך אז למה אתה לא אוהב את עצמך?הרי אני שמח בךאז למה אתה לא שמח מעצמך?הרי אני ממתין לך ,ולא דוחק בך,אז למה אתה רודף את עצמך מדוע אינך מאמין בעצמך,שאני אוהב אותך?ר' שנאור אמר,ואהבת לרעך כמוך היא כלי לאהבת ה'.אהבת ישראל היא אהבת ה' ממש.שאהבת ה' ואהבת ישראל שתיהן כאחת חקוקות בנשמת היהודי.
בואו נלמד רק להקשיב.

בת מלך19

• בנות
  • שותפים מלאים בפורום
    • ראה פרופיל
בעניין: אימל
« כתוב תגובה #1 ב- : נובמבר 03, 2011, 05:58:44 PM »
בס"ד

בורא עולם אומר לך:לעת עתה אף על פי שיש לך הרבה מה לתקן אני מרוצה ממך כמו שאתה..הרי אני אוהב אותך אז למה אתה לא אוהב את עצמך?הרי אני שמח בךאז למה אתה לא שמח מעצמך?הרי אני ממתין לך ,ולא דוחק בך,אז למה אתה רודף את עצמך מדוע אינך מאמין בעצמך,שאני אוהב אותך?ר' שנאור אמר,ואהבת לרעך כמוך היא כלי לאהבת ה'.אהבת ישראל היא אהבת ה' ממש.שאהבת ה' ואהבת ישראל שתיהן כאחת חקוקות בנשמת היהודי.
בואו נלמד רק להקשיב.

שמעון כהן

• מנהל הפורום - לפניות בנושא הפורום ניתן לפנות אלי
  • צוות הפורום-מנהל
  • שותפים מלאים בפורום
    • ראה פרופיל
    • מילון אבן שושן חינם
« כתוב תגובה #2 ב- : נובמבר 03, 2011, 06:16:33 PM »
לא ידוע לי, כי חלק מהמטרה שלהם בנתינת האימיל כדי שיכנסו ויראו את הפרסומות.
בגימייל יש אפשרות כזו שהמיילים יועברו למייל אחר, אבל בוואלה לא נראה לי.
מהניסיון שלי - מי שברימון דרגה שמור - אז ניתן להכנס למייל בלי שום פרסומת.
כמו כן יש תוסף לחסימת פרסומות ותמונות
ניתן לראות הסבר כאן
http://vitaminim.org/1/index.php?topic=7464.0
חברת אחסון חדשה מציעה עכשיו איחסון וסנכרון קבצים 20 גיגה חינם 20GB אחסון חינם באינטרנט (דרופבוקס מציעה רק 2GB בפתיחת חשבון).
עכשיו כבר לא צריך לדאוג איפה לשמור עבודות גרפיקה, תמונות, שירים ומסמכים, עוזר לגיבוי ושיחזור קבצים חשובים! אי אפשר לדעת מתי המחשב יקרוס חס ושלום.
ניתן לנהל הרשאות, שיתופי תיקיות, ועוד.
לינק לאתר   http://tov1.net/copy כמו דרופבוקס בחינם  חדש וחינם! כמו דרופבוקס רק 20 גיגה חינם!
קורסים ביהדות חינם למייל  קבל למייל טיפים בנושאי חינוך, זוגיות, פסח, תהילים חודשי, כנסו ותהנו.

צניעות

• משתמשת כבוד
  • שותפים מלאים בפורום
    • ראה פרופיל
« כתוב תגובה #3 ב- : נובמבר 03, 2011, 09:41:16 PM »
בס"ד

היי בת מלך 19

אני לא יודעת אם אפשר ליבא מייל מוואלה לג'ימל אבל בכל אופן זו הדרך ליבא דואר ואנשי קשר מחשבון אחר לג'ימל.

כשאת נכנסת לחשבון בג'ימל בצד שמאל למעלה יש כפתור של הגדרות  תלחצי עליו ואז תראי שתי אופציות הגדרות מייל ועזרה מייל תלחצי על הגדרות מייל יפתח לך חלון הגדרות ואז תלחצי על לשונית "חשבונות וייבוא" ואז תראי שם מספר הגדרות, תלחצי על יבוא דואר ואנשי קשר זה יפתח לך חלון קטן בו תצטרכי להכניס את כתובת המייל אותה את רוצה לייבא ואת הסיסמה שלה.

בהצלחה מקווה שיעבוד גם עם המייל של וואלה.

שבת שלום

צניעות

בת מלך19

• בנות
  • שותפים מלאים בפורום
    • ראה פרופיל
« כתוב תגובה #4 ב- : נובמבר 03, 2011, 10:17:08 PM »
בס"ד

הי צניעות...
ניסיתי להכנס אני חושבת שאת מתכוונת להגדרות חשבון..נכנסתי לזה אני חושבת שנכנסתי למה שאמרת ובאמת מופיעים שמה כמה שרתים אבל של וואלה לא מופיע לצערי:(  תודה בכל זאת צדיקה:)

@#

בואו נלמד רק להקשיב.

dovber

• מנהל בצוות הפורום
  • שותפים מלאים בפורום
    • ראה פרופיל
« כתוב תגובה #5 ב- : נובמבר 04, 2011, 02:27:14 PM »
בס"ד

קודם כל,בהצלחה בלימודים ;D

לדעתי,לא אמורה להיות בעיה לעדכן במזכירות המחלקה את הדוא"ל החדש.

בכל אופן,ניתן לעשות זאת,רק שמעתי על האופציה וצריך לברר איך בדיוק כי זה לא תהליך פשוט..

שבת שלום!

בת מלך19

• בנות
  • שותפים מלאים בפורום
    • ראה פרופיל
« כתוב תגובה #6 ב- : נובמבר 06, 2011, 02:27:12 PM »
בס"ד

בסוף שיחקתי בהגדרות של ג'ימל ומצאתי ב"ה דרך!!! :)
תודה צניעות על ההכוונה (זה לא איפה שאמרת לי אבל בגללך שחקתי שם עם ההגדרות ומצאתי ב"ה)
תודה DOVER על איחולי ההצלחה!!!אמן ואמן!!!

ACUG >? @#
בואו נלמד רק להקשיב.