Welcome, Guest. Please login or register.

כתב נושא: יש עלי כישוף  (נקרא 2951 פעמים)

משה לוי

• בנים
  • שותפים מלאים בפורום
  • הערכה: +0/-0
    • ראה פרופיל
יש עלי כישוף
« ב- : פברואר 04, 2009, 07:37:32 PM »
בזה אין לי ספק כבר.ביום ראשון האחרון בצהרים שוב המציאות השגרתית והגומה תפחה על פני.אחרי חודש של טלפונים ממש קצרים והרבה החלפת אסאמאסים נסעתי מהבית שלי בחיפה לרכבת עד עזריאלי כדי לפגוש מישהי שהגעתי אליה דרך האתר "דתי דייט",נסעתי את כל הדרך עד לשמה בשביל רבע שעה-20 ד' שיחה.כל הדרך הזאת רק בשביל שיחה כזאת קצרה.והנה ביום ראשון אני מוצא הודעת טקסט בפלאפ' שלי ממנה שהיא כותבת "אני מבקשת סליחה והמון הצלחה בהמשך" ,לפי דעתי היא היתה צריכה לכתוב אני מבקשת המון סליחה כי לנסוע מחיפה עד עזריאלי ועוד ביום שישי בצהרים כשהשבת עכשיו נכנסת עוד מוקדם,זה לא דבר נורמלי ופשוט.אולי היא לא רוצה בגלל שהגעתי ממש באיחור והיא חיכתה לי שמה למעלה משעה.אבל אני לא מבין את זה מה יש לי שאף פעם לא הולך לי עם בנות,אני משתגע אני לא מבין את זה,גם בעולם החילוני לא הלך לי ,גם פה בעולם הדתי,ברור שיש פה איזה כישוף לא יתכן שכל בחורה שאני פוגש אחרי פגישה אחת היא כבר אומרת לי "לא מתאים,בהצלחה בהמשך" ודוגמאות יש לי לתת בלי סוף בקשה,עד היום בעולם הדתי נפגשתי עם משהו כמו4-5-6 בנות פחות או יותר ועם ארבע מהם זה היה פגישה בודדה בלבד,פעם מישהו ממועדון אנוש רצה להכיר לי את הקרובת משפחה שלו ,נפגשנן איזה פעמים שלוש והיא ראתה כל הזמן שאין לי כסף בגלל שהכספומט והכל היה בזמנו אצל העו"ס שלי ככה זה עם כל אחת,לא משנה מי פעם זה לא מתאים בגלל הגיל,פעם זה הסטטוס המשפחתי,הרבה פעמים באתרי אינטרנט לאף אחת לא מתאים,כמה אומרות סורי יש לי חבר,איזה מן מצב זה? אני לא מבין את זה,זה ממש כישוף ואפילו יותר מזה כבר הרבה זמן אני מבין שאני מקולל אבל אנשים לא מבינים את זה,וזה משגע אותי שחוץ מפגישה אחת איתם אחרי זה לא קורה משהו ואני לא מגיע ליחסים רציניים איתם,וגם עד היום לא היתה לי חברה או חברות רציניות,אהבות נעורים לא היו לי ,אף פעם לא היתה לי מערכת יחסים לטווח ארוך,אני באמת לא יודע הרבה מה זה בחורה,ובמקום זה אני שוחק את עצמי במקומות שה' ירחם,ואני כבר עוד מעט בן 29 ובגלל זה גם רציתי להחליף את השם כי פשוט נמאס שאין לי מזל עם הבנות האלה אף פעם,אני לא מבין את זה אני בחור יפה,גבוה,אז אוקי חסרים לי הרבה דברים אין לי רשיון נהיגה ולא היתי בצבא ויש לי קצת קשיים ולמה זה? כמה הצעות משדכניות וכמה רבנים היו לי אלה היו רק דיבורים בעלמא בלי פגישה ואפילו מזה לא יצא כלום ולפעמים אני אומר לעצמי אולי בעצם אני צריך להשלים עם זה שאני כנראה לא יכול להתחתן כי כבר ספרתי לכם גם למה אני לא יכול להביא ילדים לעולם

אור הגנוז

• אורח
בעניין: יש עלי כישוף
« כתוב תגובה #1 ב- : פברואר 04, 2009, 08:09:28 PM »
בס"ד

שמע אבי חידוש שהתחדש לי לפני כמה שנים באחת מן ההרצאות:
אחד הרבנים שאיני זוכר את שמו דיבר על שידוכים. הוא אמר שהדור שלנו מוצף בבנים ובנות שנותרים רווקים שנים רבות ללא נישואים והוא אמר כך:

גבר ואשה שמקור נשמתם הינה באותה נשמה כלומר נשמה הנחלקת חציה בגוף אשה וחציה יורד בגוף גבר ושניהם משלימים זה את זו לנשמה אחת, לעתים יורדים נשמות הגבר ואשה פעם ועוד פעם ועוד פעם. האשה לרוב מתוקנת יותר מן הבעל ולרוב היא יורדת לעולם הזה שנית על מנת לסייע ביד בעלה להשלים את החלק שלו.

כאשר קורה שפעם אחר פעם יורדת נשמת האשה לעולם הזה שנית על מנת לסייע לבעלה והוא אינו מתקן את עצמו אזי מן השמים מרחמים עליה ולא מאפשרים לה לרדת פעם נוספת לעולם לצורך תיקון בעלה אלא נכנסת לגן עדן  ואז קורה מצב כמו היום שרווקים רבים נשארים ללא אשה ולעתים היות ולא מצאו את הזיווג האמיתי שלהם הם מתחתנים עם נשים שאינם שייכות להם על פי שורש נשמתם כלומר שאינן החצי השני המשלים את נשמתם ולכן לרוב נישואין כאלו יסתיימו בכשלון או שלא יהיה שלום בית היות והם אינם מהווים זיווג מן השמים. לעתים קורה שגבר נושא אשה שאינה מיועדת לו על פי שורש נשמתו היות והוא דוחק את השעה בשעה שאולי הכלה המיועדת עבורו עדיין צעירה על מנת לשאת אותה ובינתיים הוא נושא נשים ומתגרש מהן.

כל שעליך לעשות הוא לבכות בדמעות גדולות ולהתפלל שאלוקים יחוס עליך וימציא לך את זיווגך האמיתי.

איני רומז חלילה עליך במה שכתבתי למעלה כי אין לי ידיעה בנסתרות הללו מי מיועדת עבורך ומה עליך לתקן רק העליתי נקודה למחשבה לגבי רווקים ורווקות רבים שלא מוצאים את זיווגם בדור שלנו מה שכמעט ולא היה קיים בדורות עברו שכל כך הרבה רווקים ורווקות לא התחתנו. וככל שמתקרב זמן הגאולה זהו סוף זמן הבירורים.

~~ בת של מלך ~~

• בנות
  • שותפים מלאים בפורום
    • ראה פרופיל
« כתוב תגובה #2 ב- : פברואר 04, 2009, 11:50:31 PM »
בס"ד

מה היה בעצם בפגישה עם אותה בחורה שנסעת אלייה ? דיברתם ? מה סיפרת לה על עצמך ?

הודו לה' קיראו בשמו, הודיעו בעמים עלילותיו, שירו לו זמרו לו שיחו בכל נפלאותיו
                    התהללו בשם קודשו ישמח, לב מבקשי ה'.

מקור מים חיים

• בנים
  • שותפים בפורום
  • אין עוד מלבדו
    • ראה פרופיל
« כתוב תגובה #3 ב- : פברואר 05, 2009, 12:04:45 AM »
בס"ד

שמע אבי חידוש שהתחדש לי לפני כמה שנים באחת מן ההרצאות:
אחד הרבנים שאיני זוכר את שמו דיבר על שידוכים. הוא אמר שהדור שלנו מוצף בבנים ובנות שנותרים רווקים שנים רבות ללא נישואים והוא אמר כך:

גבר ואשה שמקור נשמתם הינה באותה נשמה כלומר נשמה הנחלקת חציה בגוף אשה וחציה יורד בגוף גבר ושניהם משלימים זה את זו לנשמה אחת, לעתים יורדים נשמות הגבר ואשה פעם ועוד פעם ועוד פעם. האשה לרוב מתוקנת יותר מן הבעל ולרוב היא יורדת לעולם הזה שנית על מנת לסייע ביד בעלה להשלים את החלק שלו.

כאשר קורה שפעם אחר פעם יורדת נשמת האשה לעולם הזה שנית על מנת לסייע לבעלה והוא אינו מתקן את עצמו אזי מן השמים מרחמים עליה ולא מאפשרים לה לרדת פעם נוספת לעולם לצורך תיקון בעלה אלא נכנסת לגן עדן  ואז קורה מצב כמו היום שרווקים רבים נשארים ללא אשה ולעתים היות ולא מצאו את הזיווג האמיתי שלהם הם מתחתנים עם נשים שאינם שייכות להם על פי שורש נשמתם כלומר שאינן החצי השני המשלים את נשמתם ולכן לרוב נישואין כאלו יסתיימו בכשלון או שלא יהיה שלום בית היות והם אינם מהווים זיווג מן השמים. לעתים קורה שגבר נושא אשה שאינה מיועדת לו על פי שורש נשמתו היות והוא דוחק את השעה בשעה שאולי הכלה המיועדת עבורו עדיין צעירה על מנת לשאת אותה ובינתיים הוא נושא נשים ומתגרש מהן.

כל שעליך לעשות הוא לבכות בדמעות גדולות ולהתפלל שאלוקים יחוס עליך וימציא לך את זיווגך האמיתי.

איני רומז חלילה עליך במה שכתבתי למעלה כי אין לי ידיעה בנסתרות הללו מי מיועדת עבורך ומה עליך לתקן רק העליתי נקודה למחשבה לגבי רווקים ורווקות רבים שלא מוצאים את זיווגם בדור שלנו מה שכמעט ולא היה קיים בדורות עברו שכל כך הרבה רווקים ורווקות לא התחתנו. וככל שמתקרב זמן הגאולה זהו סוף זמן הבירורים.

גבר שלא נשא אישה עד לבוא זמן הגאולה הקרובה (בע"ה).
האם יתכן שייש משהו בתיקון שנקבע לו , שהוא לא השלים ?
האם יכול להיות שפספוס של זיווג בעבר בגלל אי התאמה מבחינה רוחנית , גולל עליו את החותם להישאר רווק ?
" וידעת היום , והשבות אל לבבך ... "

אור הגנוז

• אורח
« כתוב תגובה #4 ב- : פברואר 05, 2009, 01:10:06 AM »
גבר שלא נשא אישה עד לבוא זמן הגאולה הקרובה (בע"ה).
האם יתכן שייש משהו בתיקון שנקבע לו , שהוא לא השלים ?
האם יכול להיות שפספוס של זיווג בעבר בגלל אי התאמה מבחינה רוחנית , גולל עליו את החותם להישאר רווק ?
השאלות ששאלת מאוד גדולות עבורי אבל יתכן שהיות והגבר לא השלים את תיקונו יגזר עליו שישאר רווק עד ביאת משיח ואם לא ישאר רווק ימציאו עבורו אשה שאינה לפי שורש נשמתו ולא ממש יתאימו אחד לשניה אבל יתכן שדווקא הקשיים שיהיו להם בזיווג הם דווקא יהיו לצורך תיקונם ועליהם להשתדל לעבוד על מידותיהם למרות הקשיים שבכך וכאשר יגיעו לשמים מתוקנים ירדו בתחית המתים כבר ביחד ולא בנפרד.

מלבד זאת שמעתי עוד עניין בנוגע לזיווג:
כתוב שקשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף ושמעתי את ההסבר על כך.
כאשר בורא עולם רוצה לשדך בין גבר לאשה הוא בוחן ביום מסוים מה הדרגה הרוחנית של אדם מסוים. אם ביום מסוים הוא יעלה מבחינה רוחנית בורא עולם יחפש עבורו אשה שנמצאת בדרגה הרוחנית שלו על מנת שתתאים לו ואם ביום למחרת אותו גבר ירד מבחינה רוחנית או להיפך עלה מבחינה רוחנית הרי האשה שמשמים יעדו אותה עבורו כבר אינה מתאימה לו ואז יחפשו עבורו אשה אחרת לפי דרגתו הרוחנית החדשה. לכן כתוב שקשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף שכן אדם אינו סטטי ולפי התנודות הרוחניות שהוא עובר כך קשה למצוא את זיווגו ואם אני זוכר היטב הקושי הזה מותאם רק לגבי זיווג שני והלאה אבל גבר ואשה ששייכים לאותו שורש נשמה לא מתאימים אותם לפי הרמה הרוחנית שלהם באותו זמן שכן זיווגם נקבע כבר 40 יום טרם יצירתם.

מקור מים חיים

• בנים
  • שותפים בפורום
  • אין עוד מלבדו
    • ראה פרופיל
« כתוב תגובה #5 ב- : פברואר 05, 2009, 07:17:25 AM »
השאלות ששאלת מאוד גדולות עבורי אבל יתכן שהיות והגבר לא השלים את תיקונו יגזר עליו שישאר רווק עד ביאת משיח ואם לא ישאר רווק ימציאו עבורו אשה שאינה לפי שורש נשמתו ולא ממש יתאימו אחד לשניה אבל יתכן שדווקא הקשיים שיהיו להם בזיווג הם דווקא יהיו לצורך תיקונם ועליהם להשתדל לעבוד על מידותיהם למרות הקשיים שבכך וכאשר יגיעו לשמים מתוקנים ירדו בתחית המתים כבר ביחד ולא בנפרד.

מלבד זאת שמעתי עוד עניין בנוגע לזיווג:
כתוב שקשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף ושמעתי את ההסבר על כך.
כאשר בורא עולם רוצה לשדך בין גבר לאשה הוא בוחן ביום מסוים מה הדרגה הרוחנית של אדם מסוים. אם ביום מסוים הוא יעלה מבחינה רוחנית בורא עולם יחפש עבורו אשה שנמצאת בדרגה הרוחנית שלו על מנת שתתאים לו ואם ביום למחרת אותו גבר ירד מבחינה רוחנית או להיפך עלה מבחינה רוחנית הרי האשה שמשמים יעדו אותה עבורו כבר אינה מתאימה לו ואז יחפשו עבורו אשה אחרת לפי דרגתו הרוחנית החדשה. לכן כתוב שקשה זיווגו של אדם כקריעת ים סוף שכן אדם אינו סטטי ולפי התנודות הרוחניות שהוא עובר כך קשה למצוא את זיווגו ואם אני זוכר היטב הקושי הזה מותאם רק לגבי זיווג שני והלאה אבל גבר ואשה ששייכים לאותו שורש נשמה לא מתאימים אותם לפי הרמה הרוחנית שלהם באותו זמן שכן זיווגם נקבע כבר 40 יום טרם יצירתם.

תודה רבה .
מה שנשאר , זה רק לקרוע את ים סוף ...  ;D
" וידעת היום , והשבות אל לבבך ... "

משה לוי

• בנים
  • שותפים מלאים בפורום
    • ראה פרופיל
« כתוב תגובה #6 ב- : פברואר 10, 2009, 08:22:15 PM »
אז לא הבנתי איך כל מה שכתבתם מה בעצם אתם רוצים להגיד לי בזה
אנא הסבירו לי q/

אור הגנוז

• אורח
« כתוב תגובה #7 ב- : פברואר 10, 2009, 08:32:01 PM »
בס"ד

אבי היקר  d+
כבר כולם יודעים ששמך אבי אז לדעתי עדיף שתשנה את השם ממשה לוי לאבי  9* ככה לא יתבלבלו האנשים לגבי שמך

עכשיו לגבי מה שכתבתי אלו לא דברים שהיו מכוונים כלפיך כלל וכלל אלא סתם ביני לבין עצמי ציינתי שיש בדור שלנו בעיה שהרבה רווקים ורווקות לא מתחתנים בשל הבעיה ההיא שציינתי למעלה אבל באמת שלא ניתן לדעת מי שייך לאותה קטגוריה ומי לא

משה לוי

• בנים
  • שותפים מלאים בפורום
    • ראה פרופיל
« כתוב תגובה #8 ב- : פברואר 11, 2009, 03:14:15 PM »
אבל איך אתה מסביר את זה שלא הולך לי עם אף אחת,שנים!!!!
לא באינטרנט לא דרך שדכנים ולא כל דרך אפשרית שכבר ניסיתי
בוא תמצא לי עוד דתי בגיל 29 שהוא עדין  רווק,אם אתה מוצא לי אחד כזה,אני מסיר בפניך את הכובע

אור הגנוז

• אורח
« כתוב תגובה #9 ב- : פברואר 11, 2009, 07:08:05 PM »
בס"ד

שמעתי בעבר רב בכל הנשמה שסיפר שהתחתן מאוד מאוחר, וגם הרב שמעון התחתן בגיל די מבוגר אולי לא בגיל שלך אבל בגיל 25-26 זה די הרבה וגם הוא השאיר הודעה בפורום שידוכים בנים שהגיס שלו מחפש שידוך והוא גם כבר לא בן 21 שנים. כך שלא קל לכם אבל יש עוד אנשים שלא התחתנו בגיל צעיר וכל מי ששמעתי שהייתה לו בעיה במציאת הזיווג התמיד להתפלל במשך 40 יום בדמעות בכותל ולאחר זמן קצר מצא את שידוכו
רק  <. <. <. <. <. <.

מחכה לו

• בנות
  • שותפים מלאים בפורום
  • הקדוש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך
    • ראה פרופיל
« כתוב תגובה #10 ב- : אוגוסט 19, 2011, 01:59:39 AM »
בס"ד

..יש לי משהו לענות לאבי: אולי יום אחד הוא יכנס ויראה..?

אבי היקר!

אתה פשוט לא נפגשת עם בחורות שמתאימות לך זה הכל.
וחוץ מזה אתה הרגשת נחות ליד הבחורות אז לכן הן לא רצו אותך.
כי בחורה מחפשת "גבר" עם ביטחון ועוצמה ולא מישהו שמרגיש קצת פחות מהן

ברגע שתעשה העצמת אישיות ותתחזק ותבין שאתה בן של מלך מלכי המלכים יעלה לך הביטחון ותעשה את סגולת החן הידועה
ואז תמצא אותה.

בהצלחה והרבה סיעתא דשמיא.... CAURU>
המילה הכי חשובה בעולם היא "הלאה". המקרה לא בשליטתי ...הכל מה'...אין שום מקרה בעולם...התגובה נמצאת בידיים שלי והתוצאה מה שיהיה...על התקלות בחיים צריך לדעת להגיד נקסט..עבור....תחשוב קדימה ובעזרת ה' יהיה טוב...אדם לא עומד באותו מקום יש עליות וירידות...אסור להתקע על דברים שהיו בעבר...חייבים להמשיך הלאה לתחנה הבאה..מכל טעות- לומדים.

dovber

• מנהל בצוות הפורום
  • שותפים מלאים בפורום
    • ראה פרופיל
« כתוב תגובה #11 ב- : אוגוסט 19, 2011, 11:47:43 AM »
בס"ד

בן אדם חושב שאין לו במה להתגאות בכלל-לא עובד טוב,לא עילוי,חושב שהוא "כלומניק".
מה עושים עם בחור כזה?

אור הגנוז

• צוות הפורום-מנהל
  • שותפים מלאים בפורום
    • ראה פרופיל
« כתוב תגובה #12 ב- : אוגוסט 20, 2011, 08:34:18 PM »
בס"ד

מה עושים עם בחור כזה?

משתדלים לעזור לבחור למצוא בעצמו נקודות חיוביות
מן הסתם בכל אדם יש מעלות טובות גם כן ולא רק דברים רעים
וכאשר ימצא את הדברים הטובים בעצמו ישמח בהם מאוד
ולא יפול ליאוש חס ושלום שמא אבדה ממנו התקוה

מחכה לו

• בנות
  • שותפים מלאים בפורום
    • ראה פרופיל
« כתוב תגובה #13 ב- : אוגוסט 22, 2011, 03:31:57 PM »
בס"ד

לדובבער- שהבחור הזה יעבוד במה שהוא בטוח יודע (כל אדם יודע משהו מין הסתם)
שיתחזק בעבודת ה'....
שידבר עם ה'  יתברך
שינסה לעשות דברים חדשים
שידמיין כאילו אין לו מחסומים וכאילו הוא האדם הכי מוצלח בתבל ויראה שהוא באמת כזה!
המילה הכי חשובה בעולם היא "הלאה". המקרה לא בשליטתי ...הכל מה'...אין שום מקרה בעולם...התגובה נמצאת בידיים שלי והתוצאה מה שיהיה...על התקלות בחיים צריך לדעת להגיד נקסט..עבור....תחשוב קדימה ובעזרת ה' יהיה טוב...אדם לא עומד באותו מקום יש עליות וירידות...אסור להתקע על דברים שהיו בעבר...חייבים להמשיך הלאה לתחנה הבאה..מכל טעות- לומדים.

יעל.א.

• מנהלת בצוות הפורום
  • שותפים מלאים בפורום
  • בס"ד,כל הזכויות שמורות לאהובה קליין-מנהלת בפורום.
    • ראה פרופיל
« כתוב תגובה #14 ב- : אוגוסט 22, 2011, 07:47:16 PM »
בס"ד

מה עושים עם בחור כזה?
בס"ד
אדם שחושב על עצמו שאין לו ערך,חס ושלום,זה מראה על חוסר אמונה,צריך לחזק אותו בדבר, שבטוח יש בו דברים טובים והשם נתן לו ייעוד מיוחד בעולם הזה.כי כשאין לאדם יותר יעוד בעולם הזה,אז השם לוקח את נשמתו...חס ושלום!
ובכל  זאת כדאי לחזקו,שהשם רוצה ממנו מעשים שרק הוא ולא אחר אמור לעשותם...
וכפי שזכור לי,קראתי פעם שכתוב שאסור לאדם לחשוב על עצמו שהוא "כלום" או חסר ערך,זו ממש עבירה...(ולמי שיש את המקור לכך,אשמח שתביאו לכאן)...
 CAURU>

מחכה לו

• בנות
  • שותפים מלאים בפורום
    • ראה פרופיל
« כתוב תגובה #15 ב- : אוגוסט 25, 2011, 12:56:52 PM »
בס"ד

יש שתי כיסים רוחניים !

בכיס אחד האימרה: "כל העולם לא נברא אלא בשבילי" CRXKC
בכיס השני : "ואנוכי עפר ואפר" <.

מתי שאדם מרגיש נחות מאחרים שישתמש בכיס הראשון
וכשאדם מרגיש גאווה על אחרים שישתמש בכיס השני